Informatie van de verkoper
De Mercedes-Benz SL 55 AMG uit 2003 belichaamt de perfecte balans tussen luxe en brute kracht. Mercedes wist met de SL 55 AMG een cabriolet te ontwikkelen die zowel elegantie als prestaties op het hoogste niveau biedt. Het model, voorzien van de kenmerkende AMG-signatuur, is uitgerust met een 5.4-liter V8-motor met supercharger, een technologisch staaltje dat zijn tijd ver vooruit was. In tegenstelling tot reguliere turbo’s, die hun kracht vooral bij hogere toerentallen ontwikkelen, levert deze supercharger onmiddellijk zijn 500 PK, waardoor de SL 55 een verrassend scherpe respons biedt. De unieke motortechniek zorgt ervoor dat deze auto niet alleen een verfijnde rijervaring biedt, maar ook ongekende kracht wanneer dat nodig is. Deze SL 55 AMG heeft een uitzonderlijk lage kilometerstand, wat het model haast ongeëvenaard maakt in zijn klasse. Gecombineerd met een conditie die recentelijk in de hoogste klasse 1 is gewaardeerd door een erkende taxateur, is deze Mercedes een unieke vondst. Elke centimeter van deze auto getuigt van vakmanschap en zorg, en de volledige set onderhoudsboekjes en documentatie versterken zijn authentieke waarde. Dergelijke complete en goed gedocumenteerde exemplaren van de SL 55 AMG zijn zeldzaam, zeker met deze lage kilometers. Wat deze auto extra bijzonder maakt, zijn de originele accessoires. Het windscherm, een Mercedes-originale toevoeging die haast niet meer verkrijgbaar is, verhoogt het comfort tijdens het open rijden. Ook de speciale Mercedes SL Cabrio-tas, netjes geplaatst achter de stoelen, voegt een stijlvolle en praktische touch toe. Dit soort originele details, bijna antiek in hun zeldzaamheid, maken dit model tot een echte verzamelaarsparel. Rijden met de SL 55 AMG is genieten van luxe met een rauw randje. Met de kap open glijdt hij moeiteloos langs pittoreske plekjes, zoals de Vecht, waar zijn elegantie en comfort volledig tot hun recht komen. Maar deze SL kan ook onverwachts transformeren tot een sportwagen die zich moeiteloos staande houdt naast de meest prestigieuze Italiaanse concurrenten. De 500 PK laat hem accelereren alsof het niets is, een ervaring die zelfs doorgewinterde autoliefhebbers versteld doet staan. Met zijn prachtige conditie, zeldzame originele accessoires en AMG-prestaties is deze SL 55 AMG meer dan een luxe cabriolet het is een krachtpatser met een verfijnde touch, gemaakt voor degenen die geen compromis willen tussen comfort en sportiviteit. Dit model is een waar eerbetoon aan Mercedes-Benz’ vakmanschap en AMG’s gedrevenheid voor perfectie. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.
LET OP: DEZE AUTO WORDT ONLINE GEVEILD DOOR CLASSIC CAR AUCTIONS. HET VERMELDE BEDRAG IS DE ONDERKANT VAN DE ESTIMATE. BIEDEN BEGINT VANAF 10.000,-. ER ZIJN DIVERSE KIJKDAGEN VAN DE CLASSIC & SPORTS CARS IN AMSTERDAM. OP VRIJDAG 25 OKTOBER 2024 ZAL OM 17:00 UUR DE ONLINE VEILING VAN START GAAN. KIJK VOOR MEER INFORMATIE, KIJKDAGEN EN ALLE OVERIGE KAVELS OP ONZE WEBSITE: WWW.CLASSICCAR-AUCTIONS.COM. DE VEILING SLUIT OP WOENSDAG 20 NOVEMBER 2024 VANAF 20:00 UUR.
MAAK VANDAAG NOG EEN ACCOUNT AAN OP DE WEBSITE EN START MET BIEDEN!
Locatie:
Muiderstraat 21
1011 PZ Amsterdam
Nederland
Kijkdagen:
Zie onze website voor actuele data.
Uw auto(’s) inbrengen in een volgende veiling, of een collectie veilen op uw locatie? Neem contact op via info@classiccar-auctions www.classiccar-auctions.com +31 (0)20 210 1201.
Als extra service bieden wij aan om binnen Nederland voor 195,- (incl. BTW) de gewonnen auto te bezorgen. Mocht u in het buitenland wonen, dan gaan we in overleg een transport regelen tegen een zo scherp mogelijk tarief.
Bekijk ook onze andere advertenties.
—
This car will be part of an online auction on location in Amsterdam. Bidding starts at 1.000,-. There will be various viewing days in Amsterdam. The online auction will start on Friday 25 October 2024 and will close on Wednesday 20 November 2024 from 20.00 hours. For more information and the other lots look on our website www.classiccar-auctions.com.
—
Dieses Auto wird Teil einer Online-Auktion vor Ort in Amsterdam sein. Das Gebot beginnt bei 1.000,-. Es wird verschiedene Besichtigungstage in Amsterdam geben. Die Online-Auktion beginnt am Freitag, 25. Oktober 2024 und schließt am Mittwoch, 20. November 2024 ab 20.00 Uhr. Weitere Informationen und die anderen Lose finden Sie auf unserer Website www.classiccar-auctions.com.
Garantie: Geen aanvullende garantie
Locatie:
Muiderstraat 21
1011 PZ Amsterdam
Nederland
Kijkdagen:
—
—