0
0
0

Morgan Plus 4 2.0i | Airco | Wire Wheels | Morgan Dealer |

Gewijzigd sinds 1 maand
Blokweg logoBereken je autolening

Morgan Plus 4 2.0i | Airco | Wire Wheels | Morgan Dealer |

(Financieren?)
€ 59.950,-
  • BouwjaarOkt 2015
  • Kilometerstand41.350 km
  • Vermogen156 PK
  • BrandstofSuper 95
  • SchakelingHandgeschakeld
  • KenmerkenWitCabrio2 deuren2 zitplaatsen
  • Garanties
    BOVAG Garantie
    BOVAG Garantie

    Tot 12 maanden na aankoop worden gebreken kosteloos hersteld*.

    Onpartijdige Hulp bij Klachten in geval van onenigheid over de uitvoering en uitleg van de BOVAG Garantie en BOVAG Algemene Voorwaarden.

    Toegang tot de Geschillencommissie (indien bemiddeling niet leidt tot een oplossing).

    Nakomingsgarantie: als de Geschillencommissie een bindende uitspraak doet in een zaak, dan staat BOVAG, binnen grenzen, garant voor nakoming van die uitspraak.

    De voorwaarden zijn afgestemd met de ANWB en Consumentenbond.

    * Zie www.bovag.nl/garantie voor de voorwaarden
  • KentekenSK-736-R

Opties

Informatie van de verkoper

De Morgan Plus 4 is één van de meest succesvolle modellen uit de lange historie van Morgan. Nog altijd een laag gewicht maar wel een krachtiger motor dan in de 4/4. Door het lage gewicht is het vermogen van 154 pk meer dan genoeg om uitstekend te kunnen toeren en mooie reizen te maken. Dit exemplaar stamt uit 2015 en rijdt sinds 2018 in Nederland, nadat wij deze importeerde. Elke Morgan is natuurlijk uniek, maar deze Plus 4 beschikt over een zeldzame optie. Er is af fabriek namelijk airconditioning gemonteerd, wat destijds zelden werd besteld. En toch kan het een fijne extra zijn op een erg warme dag. Maar zeker ook op een regenachtige dag is een airco ideaal om beslagen ruiten tegen te gaan.

De kleurstelling is passend bij de auto. Royal Ivory zorgt voor een klassieke, maar zeker ook fris zomerse uitstraling. De combinatie met het tan interieur, de lederen motorkapriem en de fraaie spaakvelgen is geweldig. Het houten Moto-Lita stuurwiel mag uiteraard niet ontbreken. De naderhand gemonteerde front valance geeft een sportieve twist, waardoor eigenlijk alle eigenschappen van een Morgan aan bod komen.

Uiteraard wordt ook deze Morgan door één van onze ervaren Morgan monteurs onderhouden en nagekeken, voordat we deze Morgan aan u leveren.

Meer informatie

Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2005 - dec. 2018

Technische informatie
Koppel: 187 Nm

Aandrijving
Tankinhoud: 55 liter

Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 189 km/u

Maten en gewichten
Laadvermogen: 400 kg
GVW: 1.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 396 x 172 x 123 cm
Wielbasis: 249 cm

Milieu
Energielabel: G

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaal

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur
  • Buitenspiegel rechts
  • MOG 15" RVS Spaakvelgen
  • MOG Bagagerek met raamruimte
  • MOG Kaphoes mohair
  • MOG Mesh grille
  • MOG Mohair dak
  • MOG Motorkapriem
  • MOG Ronde buitenspiegels
  • MOG Treeplankrubbers

Interieur
  • Hoofdsteunen
  • MOG Elastische deurtassen
  • MOG Houten stuurwiel
  • MOG Morgan logo in hoofdsteun gestikt
  • Stuur verstelbaar

Veiligheid
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
Meer zien

Proostwetering 533543 AC UTRECHT

Afdeling verkoop

Aanbod van deze aanbieder

Neem contact op

{"acc":["U"],"stmon":"10","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/e7b47e30-ac59-4f02-8e93-7cc0fb17dc9e_8a117a75-8182-4ae6-8ea1-b27ed1b47a77.jpg/1280x960.jpg","stmil":41350,"fuel":["B"],"stccm":1999,"zip2":"3543 AC","seal":"89","hp":[7],"stmod":"Plus 4","fr":["7"],"type":["U"],"carid":"","miles":[3],"seg":["sport"],"ken":"SK-736-R","articleType":"C","price":[8],"model":[16440],"stmak":"Morgan","make":[51],"sthp":156,"styea":"2015","zip":"NL3543 AC","art":[2],"ad":"dealer","cost":59950,"vat":0,"equi":[10,132,18,26,215,6,120,49,37],"ECO":"YES","stkw":115,"did":11276988,"gear":["M"],"rnd":6}