Opties
Informatie van de verkoper
De producten van de Franse auto-industrie onderscheiden zich door hun elegante vormgeving en innovatieve technieken. Kijk maar naar deze Peugeot 2008. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Het wijdse uitzicht door het glazen panoramadak maakt van elke rit een belevenis. In deze Peugeot profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, aluminium dakrailing, elektrisch inklapbare buitenspiegels, donker getint glas achter en elektrisch bediende ramen.
Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Audiobediening op het stuur is aanwezig. Gemak en veiligheid voor alles, toch? Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! De aanwezige cruise control scheelt lekker in brandstofkosten. En ook bij de flitspaal. Deze Peugeot is voorzien van lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 2008 samen.
Vanzelfsprekend kunnen wij deze ook leveren met Bovag Garantie. Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
Afleverpakketten
6 maanden Autovakmeester garantie - €695,-
6 maanden Autovakmeester garantie
De prijs betreft een meeneemprijs en bevat alleen de basis kosten benodigd voor levering, dus: banden, verlichting en vloeistoffen-controle, geldige APK en tenaamstellingskosten.
Auto Centrum Maarssen biedt u de keuze uit 4 aflevering/ garantie/ optiepakketten t.w.:
Pakket 1 € 395,-: Complete reinigingsbeurt binnen en buiten - Brandstof - Onderhoud volgens fabrieksschema inclusief vervangen van benodigde slijtageonderdelen.
Pakket 2 € 495,-: Als pakket 1 inclusief Airco service.
Pakket 3 € 595,-: Als pakket 1 plus 6 mnd. BOVAG-garantie en ACM Mobiliteit Garantie (pechhulp in Europa) voor 1 jaar. Alleen mogelijk voor auto’s vanaf bouwjaar 2006 tot 175.000 km.
Pakket 4 € 895,-: Als pakket 2 plus 6 mnd. BOVAG-garantie en ACM Mobiliteit Garantie (pechhulp in Europa) voor 1 jaar. Alleen mogelijk voor auto’s vanaf bouwjaar 2007 tot 175.000 km.
Voor alle pakketten geldt een toeslag van € 150,- bij een cilinderinhoud vanaf 2000 cc.
Bovag garantie van toepassing bij aanschafprijs vanaf €4.500,- in combinatie met een van de garantiepakketten.
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, zou het kunnen dat de geadverteerde specificaties iets afwijken, hiervoor zijn wij niet aansprakelijk. Controleer dit voor aankoop.
Showroom geopend ma-vr 8:00-17:00 uur za 11:00-15:00 uur. Totale occasionaanbod zie www.autocentrummaarssen.nl
Wij ruilen uw huidige auto graag in!
Hoewel onze advertenties zorgvuldig zijn opgesteld kunnen er geen rechten aan worden ontleend
Autocentrum Maarssen
Nijverheidsweg 7
3606AH Maarssen
0346562557
hank@autocentrummaarssen.nl