Informatie van de verkoper
🇳🇱 Informatie in het Nederlands:
Jaguar E-Type Series 1.5 Cabriolet | Route 66 Auctions
Highlights:
Wij bieden te koop aan deze prachtige Jaguar Series 1.5 Cabriolet uit 1968. Deze E-Type is uitvoerig gerestaureerd en verkeert zowel optisch als technisch in een zeer goede staat. De Series 1.5 Cabriolet is een zeldzame verschijning waar slechts zo’n 2500 exemplaren van zijn geproduceerd. De E-Type Series 1.5 die we hier te koop aanbieden is altijd technisch goed onderhouden en er zijn dan ook diverse facturen van het gepleegde onderhoud aanwezig. Hij wordt aangedreven door de matching numbers 4.2 liter 6-cilinder motor met 3 carburateurs die gekoppeld is aan een handgeschakelde 4‑versnellingsbak.
De E-Type Series 1.5 die we hier te koop aanbieden is zoals een Engelse klassieker eruit hoort te zien. Hij is uitgevoerd in British Racing Green dat prachtig combineert met het chroomwerk en de chromen spaakwielen. Een extra feature op deze Jaguar is dat hij is uitgerust met de met glas bedekte koplampen zoals u die kent van de Series 1 E-Type. Het bruine lederen interieur verkeert in een zeer nette staat en steekt erg mooi af tegen het donkergroene lakwerk. Om het geheel af te maken is er gekozen voor een donkergrijze soft top die u in een handomdraai inklapt zodra het zonnetje schijnt.
LET OP: DEZE AUTO WORDT ONLINE GEVEILD DOOR ROUTE 66 AUCTIONS. HET VERMELDE BEDRAG IS HET STARTBEDRAG.
MAAK VANDAAG NOG EEN ACCOUNT AAN OP DE WEBSITE EN START MET BIEDEN: https://auction.erclassics.com/
DEZE VEILING START OP DINSDAG 25 JUNI EN EINDIGT OP DINSDAG 9 JULI OM 19.30 UUR.
KIJK VOOR MEER INFORMATIE, KIJKDAGEN EN ALLE OVERIGE VEILING AUTO'S OP ONZE WEBSITE: https://auction.erclassics.com/
🇬🇧 Information in English:
Jaguar E-Type Series 1.5 Cabriolet
Highlights:
Highlights:
- Zeer goede staat
- Zeldzame Series 1.5 Cabriolet
- Onderhoudshistorie bekend
- Matching numbers 4.2 liter 6-cilinder motor
- Series 1. Koplampen
🇬🇧 Information in English:
Highlights:
- Zeer goede staat
- Onderhoudshistorie bekend
- Series 1. Koplampen