Opties
Informatie van de verkoper
Deze zeer originele Toyota is meer dan zomaar een schuurvondst. Dankzij de verwarmde stalling is de conditie opvallend goed. De buitenzijde ziet er heel gaaf uit en is grotendeels nog in de originele lak. Uiteraard met wat patina, maar dat mag ook wel na 53 jaar. Alles is origineel: de bumpers, de velgen met chromen wieldoppen, alle sloten, stickers en de afsluitbare tankdop. Het stalen schuifdak werkt perfekt en is roestvrij. Ik ben een fan van een schuifdak, want het zorgt voor extra lucht en licht en je kan m veel gebruiken, want je rijdt toch rustig met een oldtimer.
De binnenzijde is volledig origineel en typerend voor de Japanse 70'er jaren: eenvoudig en functioneel. Het dashboard is heel en alles werkt, het is echt een mooie tijdcapsule. De originele skai bekleding is links enigzins aangetast, maar de rest van de bekleding is goed bewaard gebleven. De stoelen hebben verstelbare rugleuningen, vaste hoofdsteunen en er zijn originele heupgordels aanwezig.
De auto is door twee ervaren Toyota monteurs uit zijn winterslaap gehaald en uitvoerig technisch in orde gemaakt. De Corolla is nagelopen zoals bij een APK en alle technische punten zijn gecontroleerd. De monteurs waren positief verrast over de conditie, zowel technisch als cosmetisch. Wat is deze auto goed geconserveerd. Ze hebben wel de motor opengemaakt en de zuigers en pakkingen vervangen. De oerbetrouwbare 4 cylinder loopt weer als nieuw; mooi rustig en lekker fel. De bak, differentieel en koppeling zijn origineel en mooi stil. Kan ook niet anders bij deze km stand.
Toyota is het meest betrouwbare merk ter wereld met een enorme schare liefhebbers. Uit de tijd van deze Corolla was het de grootste concurrent van de Opel Kadett. Dankzij de complete uitrusting, een scherpe prijs en lage kosten werd de Corolla de meest verkochte auto ter wereld.
Bedrijfsinformatie
U bent van harte welkom bij YOUR CLASSIC CAR in Naarden op bedrijventerrein Gooimeer Zuid direct aan de snelweg A1. Wij zijn flexibel en ook buiten de gangbare kantoortijden bereikbaar, bijvoorbeeld via Whatsapp. Er zijn geen vaste openingstijden. Uw inruilauto is welkom en wij berekenen geen afleveringskosten. Daarnaast hebben wij uitgebreide ervaring met de import en export van auto's en maken graag een complete offerte inclusief al uw wensen zoals exportdocumenten, een 14 daags kenteken inclusief groene kaart of transport tot aan uw voordeur. Kijk ook eens naar de reviews op onze contact & reviews pagina.
Meer informatie
Topsnelheid: 145 km/u
Bekleding: Skai
Aantal sleutels: 2
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen