Opties
Informatie van de verkoper
Werkelijk een schitterende Suzuki GSXR 750 destijds aangeschaft door de vorige eigenaar Motorhuis de Valkenier. Daar is hij ook keurig in onderhoud geweest en staat er ook rijklaar bij. Hij is voorzien van een paar mooie specs zoals, Arrow Carbon demper, MRA Kuipruit, seatcover, korte kentekenplaathouder, bobbins, tanks pad enz enz
Wij werken door de weeks voornamelijk op afspraak ( daarom is een belletje van te voren even makkelijker ) op zaterdag zijn wij openen van 10 - 16 uur.
Welkom bij Versteeg Motoren, specialist in het supersport en naked bike segment. Al onze motoren verkeren in topstaat! Inruil van een motor, auto is mogelijk.
Bekijk de uitgebreide foto rapportage en het overige aanbod motoren en diensten op: www.versteegmotoren.nl
Like en volg ons op Facebook : https://www.facebook.com/versteegmotoren.nl
Wij werken uitsluitend op afspraak van ma t/m vr en elke zaterdag geopend van 10-16 uur, daardoor bent u niet gebonden aan openingstijden.
Graag tot snel, de koffie staat voor u klaar!
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
Meer informatie
Koppel: 89 Nm
Wielbasis: 140 cm
Tankinhoud: 17 liter
Topsnelheid: 280 km/u
Bekleding: Stof
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motor: 4-takt
Aanvullende opties en accessoires
- alarm klasse 1(startblokkering)